advertig.sk

Niečo o nás

Naša spoločnosť pozostáva z tímu mladých a nadšených ľudí, ktorí majú dlhoročné skúsenosti v oblasti digitálneho marketingu a tvorby webových stránok. Zaoberáme sa tvorbou webových stránok, eshopov, reklamou, SEO a PPC.

Našou hlavnou prioritou je zabezpečiť, aby každý náš zákazník bol spokojný s našimi službami. Veríme, že úspech našich zákazníkov je zároveň aj naším úspechom, preto sa snažíme poskytnúť najlepšiu kvalitu práce a riešení pre každého klienta.

Sme špecialisti na tvorbu moderných a funkčných webových stránok, ktoré sú optimalizované pre vyhľadávače a ktoré dokážu presvedčiť návštevníkov o tom, že vaša spoločnosť je tou správnou voľbou pre ich potreby. Okrem tvorby webových stránok poskytujeme aj služby ako eshopy, ktoré vám umožnia predávať vaše produkty online.

Ďalej sa zaoberáme reklamou na internete, a to vrátane PPC (platenej reklamy), ktorá umožňuje zvýšiť návštevnosť vašej stránky a zlepšiť jej pozíciu vo vyhľadávačoch. Ponúkame aj služby SEO (optimalizácia pre vyhľadávače), ktoré pomáhajú zlepšiť vašu pozíciu vo vyhľadávačoch a zvýšiť návštevnosť vašej stránky organickým spôsobom.

Ak hľadáte spoľahlivú a kreatívnu spoločnosť, ktorá vám pomôže dosiahnuť vaše digitálne ciele, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám pomôžeme vytvoriť jedinečný a efektívny online obchodný priestor pre vašu spoločnosť.

Web/eshop

Webové stránky pre firmy, podnikateľov ale aj fyz. osoby.

Internetový obchod alebo e-shop, komplexné funkcionality na mieru.

seo a PPC

Vieme dostať vaše stránky na najlepšie pozície vo výsledkoch vyhľadávania.

reklama

Pripravíme pre Vás grafiku a spravovanie reklám na sociálnych sieťach a google.

Pripravení posunúť svoj online biznis ďalej?