advertig.sk

Niečo o nás

Naša firma sa zaoberá komplexnými službami, ktoré pomáhajú podnikom a jednotlivcom efektívne využívať potenciál internetu. Zaoberáme sa tvorbou webových stránok, eshopov, správa sociálnych sietí, email marketing, SEO a PPC (google ads).

Venujeme sa tvorbe moderných a funkčných webových stránok, ktoré nielenže oslovujú svojím dizajnom, ale sú aj optimalizované pre vyhľadávače a zabezpečujú skvelý užívateľský zážitok.

Okrem toho sme špecializovaní na vývoj eshopov, kde sa staráme o to, aby váš online obchod bol nielen vizuálne príťažlivý, ale aj jednoducho spravovateľný a efektívny. Ponúkame kompletné riešenia vrátane platobných brán, sledovania zásob a automatizácie procesov, čím zabezpečujeme plynulý chod vášho e-businessu.

Naša skúsenosť siaha aj do oblasti správy sociálnych sietí, kde sme schopní vytvoriť a udržiavať silnú online komunitu okolo vášho brandu. Sme vždy krok vpred, sledujeme aktuálne trendy a prispôsobujeme sa meniacim sa potrebám digitálnej komunikácie.

Email marketing je ďalšou súčasťou našich služieb, kde vytvárame efektívne kampane, ktoré oslovujú vašich zákazníkov priamo v ich inboxe. Dbáme na to, aby každý email bol dobre cielený a využíval najnovšie postupy pre maximálnu efektivitu.

V oblasti SEO (Search Engine Optimization) pracujeme na tom, aby vaša webstránka mala výraznú online prítomnosť a dostala sa medzi top výsledky vyhľadávania. Sledujeme algoritmy vyhľadávačov a optimalizujeme obsah tak, aby váš web bol pre zákazníkov a vyhľadávače atraktívny.

Na záver, ponúkame aj služby v oblasti PPC (Pay-Per-Click) reklamy, konkrétne v rámci Google Ads. Naši odborníci vytvárajú efektívne reklamné kampane, ktoré zabezpečujú zvýšený tok návštevníkov na vašu stránku a maximalizujú návratnosť investícií.

Ak hľadáte spoľahlivú a kreatívnu spoločnosť, ktorá vám pomôže pozdvihnúť vaše podnikanie, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám pomôžeme vytvoriť jedinečný a efektívny online obchodný priestor pre vašu spoločnosť.

S nami máte partnera, ktorý vás sprevádza digitálnym svetom a pomáha vám dosiahnuť vaše online ciele.

Sociálne siete

Pomáhame firmám optimalizovať svoju prítomnosť na sociálnych sieťach a dosiahnuť väčší úspech vo svete digitálneho marketingu.

Marketing a správa sociálnych sietí

Špecializujeme sa na efektívny marketing prostredníctvom sociálnych sietí, ktorý pomáha firmám zvyšovať svoju online viditeľnosť a angažovanosť zákazníkov. Pomáhame vytvárať účinné kampane a stratégie, aby ste dosiahli svoje ciele v digitálnom svete.

Platená reklama

Reklama na Google a sociálnych sieťach je dobrá na to, aby pomohla firmám získať nových zákazníkov, zvýšiť povedomie o značke a zlepšiť konverzie.

PPC (platená reklama na Google a sociálnych sieťach)

Naša špecializácia spočíva v efektívnom nastavení platenej reklamy na Google a sociálnych sieťach, čo umožňuje našim klientom získavať nových zákazníkov, zvýšiť povedomie o ich značke a zlepšiť konverzie na ich webových stránkach.

SEO

Optimalizáciou vašej stránky pre vyhľadávače, teda pomocou SEO, sa zlepší jej pozícia vo výsledkoch vyhľadávania.

SEO stratégia

Optimalizáciou vašej stránky pre vyhľadávače, teda pomocou SEO, sa zlepší jej pozícia vo výsledkoch vyhľadávania, čo zvyšuje návštevnosť stránky a tým aj pravdepodobnosť, že sa vaša stránka objaví pred stránkou konkurencie.

Web stránky

Tvoríme a spravujeme webstránky, ktoré Váš biznis posunú ďalej. Prezentácia vašej firmy alebo Vás prostredníctvom webu, ktorý vaši zákazníci ocenia.

Tvorba a správa web stránok


Tvoríme a spravujeme web stránky pre našich klientov, zabezpečujúc moderný dizajn a efektívne riadenie obsahu pre optimálnu online prítomnosť. Naša práca zahŕňa vývoj a udržiavanie webových stránok, aby sme zabezpečili ich spoľahlivosť a aktuálnosť.

Eshop

Zaoberáme sa vytváraním a správou eshopov, kde zabezpečujeme komplexné riešenia pre online obchodovanie našich klientov.

Tvorba a správa eshopov

Naša firma sa špecializuje na tvorbu a správu eshopov, kde vytvárame moderné a funkčné online obchody pre našich klientov. Okrem vývoja eshopov poskytujeme aj komplexné služby v oblasti ich správy a optimalizácie pre úspešné online podnikanie.

Email marketing a Grafika

Medzi naše ďalšie činnosti patrí email marketing a tvorba grafiky.

Email marketing, Grafika

Poskytujeme rozsiahle služby v oblasti digitálneho marketingu, ktoré zahŕňajú aj email marketing pre efektívnu komunikáciu s vašimi zákazníkmi a grafický dizajn, čo nám pomáha vytvoriť atraktívny a prezentovateľný vizuálny obsah pre vaše podnikanie.

Pripravení posunúť svoj online biznis ďalej?