advertig.sk

Niečo o nás

Naša spoločnosť pozostáva z tímu mladých a nadšených ľudí, ktorí majú dlhoročné skúsenosti v oblasti digitálneho marketingu a tvorby webových stránok. Zaoberáme sa tvorbou webových stránok, eshopov, reklamou, SEO a PPC.

Našou hlavnou prioritou je zabezpečiť, aby každý náš zákazník bol spokojný s našimi službami. Veríme, že úspech našich zákazníkov je zároveň aj naším úspechom, preto sa snažíme poskytnúť najlepšiu kvalitu práce a riešení pre každého klienta.

Sme špecialisti na tvorbu moderných a funkčných webových stránok, ktoré sú optimalizované pre vyhľadávače a ktoré dokážu presvedčiť návštevníkov o tom, že vaša spoločnosť je tou správnou voľbou pre ich potreby. Okrem tvorby webových stránok poskytujeme aj služby ako eshopy, ktoré vám umožnia predávať vaše produkty online.

Ďalej sa zaoberáme reklamou na internete, a to vrátane PPC (platenej reklamy), ktorá umožňuje zvýšiť návštevnosť vašej stránky a zlepšiť jej pozíciu vo vyhľadávačoch. Ponúkame aj služby SEO (optimalizácia pre vyhľadávače), ktoré pomáhajú zlepšiť vašu pozíciu vo vyhľadávačoch a zvýšiť návštevnosť vašej stránky organickým spôsobom.

Ak hľadáte spoľahlivú a kreatívnu spoločnosť, ktorá vám pomôže dosiahnuť vaše digitálne ciele, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám pomôžeme vytvoriť jedinečný a efektívny online obchodný priestor pre vašu spoločnosť.

Sociálne siete

Pomáhame firmám optimalizovať svoju prítomnosť na sociálnych sieťach a dosiahnuť väčší úspech vo svete digitálneho marketingu.

Marketing a správa sociálnych sietí

Špecializujeme sa na efektívny marketing prostredníctvom sociálnych sietí, ktorý pomáha firmám zvyšovať svoju online viditeľnosť a angažovanosť zákazníkov. Pomáhame vytvárať účinné kampane a stratégie, aby ste dosiahli svoje ciele v digitálnom svete.

Platená reklama

Reklama na Google a sociálnych sieťach je dobrá na to, aby pomohla firmám získať nových zákazníkov, zvýšiť povedomie o značke a zlepšiť konverzie.

PPC (platená reklama na Google a sociálnych sieťach)

Naša špecializácia spočíva v efektívnom nastavení platenej reklamy na Google a sociálnych sieťach, čo umožňuje našim klientom získavať nových zákazníkov, zvýšiť povedomie o ich značke a zlepšiť konverzie na ich webových stránkach.

SEO

Optimalizáciou vašej stránky pre vyhľadávače, teda pomocou SEO, sa zlepší jej pozícia vo výsledkoch vyhľadávania.

SEO stratégia

Optimalizáciou vašej stránky pre vyhľadávače, teda pomocou SEO, sa zlepší jej pozícia vo výsledkoch vyhľadávania, čo zvyšuje návštevnosť stránky a tým aj pravdepodobnosť, že sa vaša stránka objaví pred stránkou konkurencie.

Web stránky

Tvoríme a spravujeme webstránky, ktoré Váš biznis posunú ďalej. Prezentácia vašej firmy alebo Vás prostredníctvom webu, ktorý vaši zákazníci ocenia.

Tvorba a správa web stránok


Tvoríme a spravujeme web stránky pre našich klientov, zabezpečujúc moderný dizajn a efektívne riadenie obsahu pre optimálnu online prítomnosť. Naša práca zahŕňa vývoj a udržiavanie webových stránok, aby sme zabezpečili ich spoľahlivosť a aktuálnosť.

Eshop

Zaoberáme sa vytváraním a správou eshopov, kde zabezpečujeme komplexné riešenia pre online obchodovanie našich klientov.

Tvorba a správa eshopov

Naša firma sa špecializuje na tvorbu a správu eshopov, kde vytvárame moderné a funkčné online obchody pre našich klientov. Okrem vývoja eshopov poskytujeme aj komplexné služby v oblasti ich správy a optimalizácie pre úspešné online podnikanie.

Email marketing, Grafika, Fotenie produktov

Medzi naše ďalšie činnosti patrí email marketing, tvorba grafiky a fotenie produktov.

Email marketing, Grafika, Fotenie produktov

Poskytujeme rozsiahle služby v oblasti digitálneho marketingu, ktoré zahŕňajú aj email marketing pre efektívnu komunikáciu s vašimi zákazníkmi, grafický dizajn a fotenie produktov, čo nám pomáha vytvoriť atraktívny a prezentovateľný vizuálny obsah pre vaše podnikanie.

Pripravení posunúť svoj online biznis ďalej?