ČOMU SA VENUJEME

Služby

web

Tvoríme webstránky, ktoré Váš biznis posunú ďalej. Prezentácia vašej firmy alebo Vás prostredníctvom webu, ktorý vaši zákazníci ocenia.

eshop

Váš eshop navrhneme, vytvoríme následne napojíme na dodávateľov. Taktiež eshop napojíme na google analytics, google ads, spravíme Vám kľúčové slová, SEO, aby ste sa vo vyhľadávačoch dostali do popredných miest. Následne Vás všetko zaučíme.

grafika

S našou službou tvorby grafiky, môžeme pomôcť vytvoriť profesionálne grafické prvky pre vašu webovú stránku, sociálne siete, emailové kampane a iné digitálne kanály. Ponúkame vám široké spektrum možností, ako napríklad vytvorenie loga, banneru alebo príspevku pre vaše sociálne siete, a to v súlade s vašimi potrebami a vizuálnou identitou.

SEO stratégia

Optimalizáciou vašej stránky pre vyhľadávače, teda pomocou SEO, sa zlepší jej pozícia vo výsledkoch vyhľadávania, čo zvyšuje návštevnosť stránky a tým aj pravdepodobnosť, že sa vaša stránka objaví pred stránkou konkurencie.

ppc

S našou PPC službou môžeme pomôcť zlepšiť vašu pozíciu vo vyhľadávačoch a zvýšiť návštevnosť vašej stránky prostredníctvom špeciálne vytvorených reklamných kampaní, ktoré budú zacielené na vašu cieľovú skupinu.

reklama

V našej spolupráci Vám vieme ponúknuť aj nastavenie reklamnej stratégie pre Váš web alebo eshop. Pomôžeme s vytvorením účtov na sociálnych sieťach, naučíme Vás ako s nimi efektívne pracovať. Vytvoríme Vám template na príspevky. V prípade záujmu Vám môžeme reklamu spravovať dlhodobo aby ste vy s tým nemali starosti.

Pripravení posunúť svoj online biznis ďalej?